CHP Amasya Merkez İlçe Başkanlığı, Danışma Kurulu Toplantısı Düzenledi - Anadolu Dost İnternet GazetesiAnadolu Dost İnternet Gazetesi

23 Temmuz 2024 - 09:20

CHP Amasya Merkez İlçe Başkanlığı, Danışma Kurulu Toplantısı Düzenledi

CHP Amasya Merkez İlçe Başkanlığı, Danışma Kurulu Toplantısı Düzenledi
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2024 - 16:22

36 views

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Merkez İlçe Başkanlığı, önemli bir danışma kurulu toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, CHP Amasya İl Başkanı İlker Küp, CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, CHP Amasya İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Ateş, Amasya Belediye Başkanı Avukat Turgay Sevindi ve parti üyeleri katıldı.
Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu, toplantıya katılan konuklara teşekkür ederek, “İl Başkanımız İlker Küp, Milletvekilimiz Reşat Karagöz, Belediye Başkanımız Av. Turgay Sevindi, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanlarımız, İl ve İlçe yöneticilerimiz, İl Genel Meclis üyelerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz, İl eğitim koordinatörümüz, önceki dönem İl ve İlçe Başkanlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Partili STK Başkanlarımız, Muhtarlarımız ile birlikte Amasya Merkez İlçe Danışma Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımıza katılan konuklarımıza teşekkür ediyor, daha güçlü bir Amasya ve Türkiye için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.
Bu toplantının, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanlığı’nın, kentteki önemli konuları ve projeleri ele almak, stratejiler belirlemek ve parti içi dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlediği belirtildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.